Studentska pravobraniteljica

Dragi studenti,
Odlukom Skupštine Studentskog zbora Fakulteta zdravstvenih studija Sveučilišta u Rijeci imenovana sam Studentskom pravobraniteljicom Fakulteta zdravstvenih studija. Dužnost mi je zalagati se za studentska prava te savjetovati studente o načinu ostvarivanja njihovih prava.
Ukoliko budete imali nejasnoća veznih za studentska prava ili pritužbe na kršenja istih možete mi se obratiti sa vašim upitom. Nadam se da nećete imati poteškoća i problema tijekom studiranja na našem fakultetu, ukoliko ih bude bilo nastojat ću vam pomoći riješiti ih u suradnji s nadležnim tijelima fakulteta.
Srdačan pozdrav,

Marina Katušin,
studentica treće godine redovnog preddiploskog Stručnog studija Primaljstva, Fakultet zdravstvenih studija Sveučilišta u Rijeci

Kontakt