Informacija o otkazivanju erasmus day

27.02.2020.

Poštovane i poštovani,

Nakon vaših brojnih upita prosljeđujemo dopis Agencije za mobilnost i programe EU u kontekstu izbijanja korona virusa u Italiji.

Savjet za otkazivanja dolazne i odlazne mobilnosti vezan je isključivo uz područja zahvaćena korona virusom, konkretno talijanske regije Lombardija i Veneto. Za studente čija je mobilnost vezana za druge regije za sada nema jasno istaknutih preporuka tj. ograničenja. Svjesni smo da se situacija može nepredvidivom dinamikom izmijeniti pa studentima iz drugih regija treba svakako preporučiti da intenzivno prate obavijesti i da kontaktiraju svoje matične urede i nadležna tijela (Ministarstvo), te zatraži putne upute i od njih vezano uz planirani put.

Naglašavamo da je Sveučilište u cjelodnevnom kontaktu s nadležnim službama/Ministarstvom te ćemo vas bez odgode izvijestiti o svakoj novoj preporuci. Više u nastavku…