Osteoporoza i ja

14.10.2024.

Pozivamo Vas 18. listopada 2024. s početkom u 14.00 sati u dvoranu Alana Šustića (Z6) povodom Ružičastog mjeseca na stručni skup Osteoporoza i ja. Predavači: nasl. prof. dr. sc. Iva Sorta-Bilajac Turina, dr. med., prof. prim. dr. sc. Dubravka Jurišić-Eržen, dr. med., Jasna Lulić Drenjak, prof., prof.dr.sc Gordana Starčević-Klasan, dr. med. te studenti studija Fizioterapije. Stručni skup organiziraju udruga „Nada-Rijeka“, HZZJZ te Fakultet zdravstvenih studija.

Ujedno koristimo priliku pozvati vas da se slobodno pridružite 19. listopada 2024. na šetnju/Nordijsko hodanje s početkom u 10.00 sati od Hartere do Matešićevog mlina te nazad do Hartere. Šetnju podržavaju članice udruge „Nada-Rijeka“, studenti Fizioterapije te odred izviđača „3. maj“. Pridružite se primjereno odjeveni.