UNIRI CLASS A3  Razvoj ključnih fizioterapijskih kompetencija prvostupnika fizioterapije u domovima za starije i nemoćne

17.06.2024.

U sklopu projekta UNIRI CLASS A3 Razvoj ključnih fizioterapijskih kompetencija prvostupnika fizioterapije u domovima za starije i nemoćne voditeljica projekta, doc.dr.sc. Mirela Vučković sa suradnicama ( Vedrana Zaharija, bacc. physioth., Aleksandra Mihelčić, mag. physioth.) vodile su studente koji sudjeluju u projektu na 1. Međunarodni  znanstveno – stručni skup pod nazivom „Suvremeni pristupi u fizioterapiji“  koji se održao 7. i 8. lipnja 2024. godine na Sveučilištu Sjever, Sveučilišni centar Varaždin.

Diseminaciju i usmeno izlaganje projektnih ostvarenja izložio je student prve godine diplomskog studija Fizioterapija, Nikola Žilić, bacc. physioth. koji je ujedno i proveo istraživanje u domu za starije i nemoćne  na temu „ Utjecaj vježbi ravnoteže na osobe starije životne dobi“.