Dodjela nagrade za najbolji završni i diplomski rad

15.03.2023.

Dana, 14. ožujka po prvi puta na Fakultetu dodijeljene nagrade za najbolji završni i diplomski rad studenata u akademskim godinama 2020./21. i 2021./22.. Nagrade su dodjeljivale članice Povjerenstva za završne i diplomske radove u sastavu prof.dr.sc. Gordana Starčević Klasan, doc.dr.sc. Mirela Vučković i izv.prof.dr.sc. Ksenija Baždarić.

Nagradu za najbolji završni rad, izrađen pod mentorstvom predavačice Kate Ivanišević, Znanje i stavovi studenata fakulteta zdravstvenih studija o kardiopulmonalnoj reanimaciji dodijeljena je studentici prijediplomskog stručnog studija Sestrinstva Klaudiji Lenić.

Nagradu za najbolji diplomski rad, izrađen pod mentorstvom doc.dr.sc. Lovorke Bilajac, Utjecaj redovitog vježbanja na funkcionalne sposobnosti i kvalitetu života kod osoba starije životne dobi dodijeljena je studentici sveučilišnog diplomskog studija Fizioterapije Ivi Kovačić.

U prezentaciji su sudjelovali i studentice i studenti : Vita Košpić, Lucian Grce, Ivana Sović, Eva Hlača, Viktorija Jagić, Ema Komadina, Enrico Peršić, Lara Kragulj, Petra Latinčić, Petra Kos, Adriana Lorencin i Jelena Pelicari kojima također čestitamo na odličnim prezentacijama svojih radova.

Zahvaljujemo se i prof.dr.sc. Gordani Brumini, mentorima Maji Karić, Borisu Bezaku, doc. dr.sc. Meliti Kukuljan, Jasni Lulić Drenjak, doc.dr.sc. Andrici Lekić, Kati Ivanišević, doc. dr.sc. Lovorki Bilajac, doc. dr.sc. Hrvoju Vlahoviću, doc.dr.sc. Sandra Bošković, Mariji Bukvić i Kristijanu Zulle i svim ostalim mentorima  te članovima Povjerenstva koji su podržali studente te uveličali jučerašnji skup.

Povjerenstvo za završne i diplomske radove