Događanje

„Sprečavanje i borba protiv nasilja nad ženama i nasilja u obitelji“

30.11.2023.

— 15:00

h

pozivamo Vas na sudjelovanje u Javnom razgovoru pod nazivom „Sprečavanje i borba protiv nasilja nad ženama i nasilja u obitelji“ povodom obilježavanja 10 godina od potpisivanja i 5 godina od ratifikacije Konvencije Vijeća Europe o sprečavanju i borbi protiv nasilja nad ženama i nasilja u obitelji (Istanbulske konvencije) u Republici Hrvatskoj, u okviru globalne kampanje “16 dana aktivizma protiv rodno uvjetovanog nasilja” koja se održava od kraja studenog do početka prosinca ove godine.

Javni razgovor bit će održan u četvrtak, 30. studenoga 2023. godine od 13,00 do 15,00 sati, u Akvariju Sveučilišta u Rijeci (Kampus Trsat, Ul. Radmile Matejčić 5).

Za sudionike/ice javnog razgovora bit će osiguran parking od 12,35 sati u garaži Restorana Kampus – Radmile Matejčić 5. Vozilo se propušta u garažu pristupom rampi. Za izlazak iz garaže rampa se diže automatski pristupom vozila.

Podijeli događanje na