“Izazovi u javnozdravstvenoj zaštiti povezanoj s reproduktivnim i seksualnim zdravljem”

10.05.2024.

Udruga PaRiter i Katedra za javno zdravstvo Fakulteta zdravstvenih studija Sveučilišta u Rijeci pozivaju Vas na okrugli stolIzazovi u javnozdravstvenoj zaštiti povezanoj s reproduktivnim i seksualnim zdravljem“, u subotu 18. svibnja 2024. godine s početkom u 17.00 sati u Dječjoj kući Rijeka.

Okrugli stol organiziramo u sklopu promocije hrvatskog prijevoda Priručnika o skrbi vezanoj za pobačaj Svjetske zdravstvene organizacije te u sklopu projekta Različitostne kompetencije u visokoškolskom obrazovanju zdravstvenih profesija – nove perspektive i modeli pri Sveučilištu u Rijeci.

Na okruglom stolu sudjelovat će:

• Daniela Drandić, Međunarodna konfederacija primalja
  • Mia Kolak, Sveučilište Lund, Švedska
  • Ivana Tutić Grokša, Sveučilište u Rijeci, Medicinski fakultet
  • Robert Doričić, Sveučilište u Rijeci, Fakultet zdravstvenih studija / Medicinski fakultet
  • Marija Trcol, Udruga PaRiter

Predviđeno trajanje okruglog stola je dva sata, a nakon njega bit će organiziran prigodni domjenak. Molimo Vas da svoje sudjelovanje potvrdite na sljedećem obrascu.

Moguće je sudjelovati na okruglom stolu i ukoliko se niste prijavili, no radi organizacije bilo bi nam korisno imati informaciju o Vašem sudjelovanju.