Natječaj za “Program za stjecanje kompetencija medicinskih sestara iz područja enterostomalne terapije”

16.10.2023.

Upis polaznika na program Cjeloživotnog obrazovanja za stjecanje kompetencija medicinskih sestara iz područja enterostomalne terapije u akademskoj godini 2023./2024.

1. Za upis polaznika na program Cjeloživotnog obrazovanja za stjecanje kompetencija medicinskih sestara iz područja enterostomalne terapije školarina iznosi 2.000 €.

2. Optimalan broj studenata koji se mogu upisati s obzirom na prostor, opremu i broj nastavnika je 20.

3. Sve obavjesti o uvjetima upisa možete dobiti na  telefon 051/554-932 te na internet stranici Fakulteta zdravstvenih studija na poveznici pod stavkom cjeloživotno obrazovanje.

4. Molbe s prilozima zaprimaju se  od dana objave Natječaja odnosno do prijave dovoljnog broja kandidata  koji  ispunjavanju uvjete. Molbe je potrebno dostaviti elektroničkim putem na mail adresu ines.sucic@uniri.hr  ili osobno na adresu Fakultet zdravstvenih studija, V. Cara Emina  5, 51 000 Rijeka sa naznakom ”program Cjeloživotnog obrazovanja za stjecanje kompetencija medicinskih sestara iz područja enterostomalne terapije”.

5. Natječaj je otvoren do prijave planiranog broja studenata koji ispunjavaju uvjete Natječaja.

Obavijest o natječaju