„Otvorena znanost i budućnost vrednovanja znanstvene djelatnosti“

13.02.2024.

Događanje naziva „Otvorena znanost i budućnost vrednovanja znanstvene djelatnosti“ održat će se 1. ožujka 2024. godine od 10:00-13:00 sati, na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci, Radmile Matejčić 3.

Sveučilište u Rijeci svojim aktivnostima promiče otvorenu znanost kroz znanstvenu suradnju, dijeljenje znanstvenih informacija, proces stvaranja znanja te vrednovanje komunikacije znanosti izvan zajednice kao i promocijom otvorenog dijaloga između istraživača i drugih kreatora znanja te šire zajednice.

Događanje se organizira kao uvodno te prvo u nizu aktivnosti u vremenskom razdoblju od narednih 18 mjeseci. Kroz vrijeme predviđeno za raspravu i pitanja, sudionici će imati priliku aktivno se uključiti u konačno definiranje tema radionica koje će se provoditi prema Akcijskome planu koji će tom prilikom biti predstavljen.

Rok za prijavu je do 26. veljače 2024. godine, a zainteresirani se mogu prijaviti putem prijavnog obrasca.

Događanje je otvoreno svima, a posebno se radujemo dolasku doktoranada i mladih istraživača čija razmišljanja željno iščekujemo.

Za sva pitanja stojimo na raspolaganju putem adrese elektroničke pošte doktorska@uniri.hr.