Raspisani studentski izbori za mandatno razdoblje ak. godina 2024./2025. do 2025./2026.

11.06.2024.
/ Vijesti / /

Temeljem prethodno dobivene suglasnosti Senata te odluke Skupštine Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci Rektorica Sveučilišta u Rijeci, prof. dr. sc. Snježana Prijić-Samaržija donijela je Odluku o raspisivanju studentskih izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci te o imenovanju članova i zamjenika Izbornog povjerenstva i Povjerenstva za prigovore .

Odlukom se raspisuju studentski izbori za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci u 2024. godini za mandatno razdoblje ak. god. 2024./2025. do 2025./2026.

Korespondencija s tijelima izbornog postupka obavlja se isključivo posredstvom elektroničke adrese povezane s elektroničkim identitetom sustava AAI@Edu.Hr (predaja kandidatura, izjavljivanje prigovora, postavljanje upita i sl.)

Pravilnik o izborima, ovdje.