Studentski zbor Fakulteta zdravstvenih studija u Rijeci

11.10.2023.

Drage studentice i studenti, prijatelji Fakulteta zdravstvenih studija u Rijeci!

Iznimna nam je čast pozvati vas na ovogodišnju Brucošijadu FZSRi, prvu koju organiziramo ‘klupski’ uz zabavu i ples!
Svi oni koji su se upustili u izazov studentskog života, jednom, nakon ‘diplome’, razdoblje studiranja spominju kao jedno od najljepših sjećanja u životu. To je stvarno dinamično vrijeme učenja kroz druženje s prijateljima, od kojih novi osim kolega studenata postaju i naši učitelji i nastavnici. No, uz dane napora, postoji i oni posebni, opuštanja, zabave i veselja. ‘Taj’ je dan definitivno i dan ‘brucošijade’, kad će u petak, 20.10.2023. u najboljem gradskom hramu dobre glazbe, klubu’Crkva’, od 21:00 sati započeti nezaboravna razdragana uvertira prvog semestra. Ekskluzivno, za plesni program zadužen je naš ‘resident DJ u trajnom zvanju’, renomirani profesor susjednog Medicinskog fakulteta i naš osvjedočeni prijatelj. Nakon probranih nastupa u najklubovima našeg grada tijekom proteklih godina, kao i posebnog nastupa za naše djelatnike i studente prigodom obilježavanja ‘dana FZSRi 2023.’, prof. Saša Ostojić / ‘DJ Professor’ po prvi će puta imati cjelovečernji ‘live act’ za brucoše našega fakulteta. Naravno, osim brucoša pozvani su i svi ostali, studenti, prijatelji i dragi gosti, uz spremnost da zajednički podijelimo dobre vibracije. I upravo se o tome radi, o pozitivi i osjećaju posebnosti trenutka uz ples, kao što je profesor Ostojić dosada totalno uspješno činio u klubu ‘Crkva, Terminal klubu, Jazz Tunelu, Ex Bernardiju ili na novogodišnjem partiju u Tunelima ispod grada. Glazba koju nam sprema neće biti nimalo ‘underground’ niti trashy, već svojevrsni ‘finest deephouse disco selection’ trenutka, uz moombathon i techno glazbene začine. Trapcajke se ne vrte u Crkvi. Konačno, kolege medicinari su uvijek poziv na ‘brucošijadu’ završavali rečenicom ‘…legenda kaže da onaj tko ne dođe na svoju brucošijadu pada prvu godinu!’, pa predlažemo ovu legendu pretvoriti i u našu FZS stvarnost….